Title of a News Article

Yeni yıla Metrolife'de girdi...

Yeni yıla Metrolife'de girdi...
banner206

Diyetisyen Melike Arjen Ural Şanlıurfa'daki en büyük özel hastanelerden birisi olan Metrolife'de hasta kabulüne başladı.

Yeni yıl itibariyle Özel Metrolife Hastanesi'nin güçlü kadrosuyla birlikte olmaya başlayan Diyetisyen Ural, burada olmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

MELİKE ARJEN URAL KİMDİR?

GAP Anadolu Lisesi mezunu olan Melike Arjen Ural, lisans eğitimini Arel Üniversitesi'nde Beslenme ve Diyetetik alanında tamamladı. Psikoloji alanında tezli yüksek lisans eğitimini başarıyla bitirdi. Ayrıca, çeşitli eğitimlere katılarak anne-çocuk beslenmesi, gestasyonel diyabet, iş sağlığı ve güvenliği gibi konularda belgelere sahip oldu. Diksiyon eğitimi ve motorlu taşıt sürücüleri direksiyon eğitimi öğreticiliği gibi alanlarda da sertifikalara olan Uzman Diyetisyen Ural, sadece beslenme konusundaki uzmanlığıyla değil, aynı zamanda geniş kültürel birikimi ve insan ilişkilerine duyduğu ilgi ile de tanınıyor. 

Meslek kariyerine Türkiye Jokey Kulübü'nde başlayan genç diyetisyen Arjen Ural, Silivri Devlet Hastanesi, özel sağlık merkezleri gibi birçok sağlık alanında hizmet verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142