Title of a News Article

3 ilçeye çıkarma yaptılar...

3 ilçeye çıkarma yaptılar...
banner206

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız veren HÜDA PAR, Birecik, Halfeti ve Suruç ilçelerine adeta çıkarma yaptı.

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmaları da giderek hız kazandı. Bu kapsamda HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından ilçelere adeta çıkarma yaptı.

İl Başkanı Faruk Polat, HÜDA PAR Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Adayı Emin Özaslan ve İlçe Belediye Başkan adaylarının katıldığı programın ilk durağı Halfeti ilçesi oldu. 

İlk olarak seçim otobüsü içerisinde Halfeti Belediye Başkan adayı Sait Esen ile birlikte halkı selamlayan Özaslan, vatandaşlara seslenerek kendi çocuklarının geleceği için iyi olan adaya oy vermelerini istedi.

Daha sonra esnaf ziyaretine başlayan Özaslan, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi. Esnafla samimi diyalogların yaşandığı ziyarette Özaslan, partisini ve projelerini anlattı.

Halfeti’nin ardından Birecik ilçesine geçen Özaslan ve heyeti, burada Birecik İlçe Başkan adayı Murat Çimender ile birlikte önce halkı selamladı, ardından esnafları ziyaret edip önümüzdeki seçimlerde destek istedi.

Birecik’teki temasların ardından Suruç ilçesine geçen parti heyeti, Suruç Belediye Başkan adayı Ömer Durmaz ile birlikte burada da bir dizi temaslarda bulunarak halktan destek istedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2024, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195