Title of a News Article

AK Parti sözcüsü Çelik'ten flaş açıklama!

AK Parti sözcüsü Çelik'ten flaş açıklama!
banner206

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, son günlerde Türkiye'nin gündemini meşgul eden Suriyeliler başta olmak üzere düzensiz göçmenlere ilişkin açıklamalarda bulunarak, "Biz sığınmacıları katillere teslim edemeyiz. Kılıçdaroğlu rekabet değil 'husumet siyaseti' yürütüyor." dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, düzensiz göçmenlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çelik, başlıca açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Türkiye'nin politikası yok gibi konuşanlar oradaki durumu bilmiyor. Cumhurbaşkanımız çok net bir ifade kullandı. Bir gün gönüllü ve onurlu şekilde döneceklerdir. Biz bunları katillere teslim edemeyiz. Muhalefet partilerinin bu insanları katillere teslim etmemek için programları var mı? Karşılarında bir katliam makinası var.

Kılıçdaroğlu grup konuşmasında çok üzücü şeyler söyledi. Sayın Kılıçdaroğlu rekabet siyaseti değil husumet siyaseti güdüyor. Bu insanlar ölümden kaçarak ülkemize geldi. Biz sığınmacıları katillere teslim edemeyiz. Kılıçdaroğlu rekabet değil 'husumet siyaseti' yürütüyor. Esad rejimine kim empati kuruyorsa asıl maşa odur.

Diyor ki Aylan bebeğin ölümünden Erdoğan sorumludur. Cumhurbaşkanımız, dünyaya seslendi, 'Bu çocuklar Akdeniz'de ölmesin. Akdeniz çocuklara mezar olmasın' dedi. Kılıçdaroğlu'nun son açıklamaları utanç verici, büyük bir yalan. Emperyalistlerin maşası ifadesini aynen iade ediyoruz." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142