Title of a News Article

Akçakale'de seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü

Akçakale'de seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü
banner206

Bir gün İçinde Akçakale ve Karaköprü’de Merkez Seçim İrtibat Bürosu Açılışına Katılan Mehmet Kasım Gülpınar’ın Hızına Yetişilemiyor.

Seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam eden Mehmet Kasım Gülpınar sabahın erken saatlerinde Akçakale ilçesine gitti. Akçakale ilçesinde kanaat önderleri ve ev ziyaretleri yapan Gülpınar daha sonra Akçakale’de bulunan esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Akçakale ilçesinde aralıksız şekilde esnaf ziyaretlerine devam eden Gülpınar’a yoğun ilgi gösterildi.

Esnaf ziyaretleri sonrasında Yeniden Refah Partisi Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın Merkez Seçim İrtibat Bürosunun açılışına katılan Gülpınar’ı görmek için binlerce kişi seçim irtibat bürosuna akın etti. Miting havasında geçen büro açılışında Gülpınar’ın Araplara özgü “ıgal” ile konuşma yapması gözlerden kaçmadı. Çok iyi derecede Arapça bilen Gülpınar Akçakaleli hemşerileri ile Arapça konuşarak sohbet etti ve daha sonra Akçakale’den ayrıldı.

Akçakale ziyaretinden sonra Yeniden Refah Partisi Karaköprü İlçe Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi’nin Merkez seçim irtibat bürosu açılışına giden Gülpınar’ı Karaköprü’de binlerce kişi karşıladı. Karaköprü’de sevenleriyle buluşan Gülpınar Karaköprü’nün Refah’a kavuşması için Nihat Çiftçi’nin başkan olması gerektiğini söyledi. Bunun dışında belediyelerdeki bankamatik memurlarına vurgu yapan Gülpınar, ateş olmadık yerden duman çıkmaz belediyelerin ne kadar borcu var açıklayın ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195