Title of a News Article

Başkan Albayrak'a destek çığ gibi büyüyor

Başkan Albayrak'a destek çığ gibi büyüyor
banner206

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Halfeti Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mevcut başkan Şeref Albayrak’a destek her geçen gün artıyor.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’nin Halfeti Belediye Başkan Adayı olan mevcut Başkan Şeref Albayrak, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Gündüzleri esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, seçimler için destek ve dua talep eden Başkan Albayrak, sürekli olarak seçim bürosunda da vatandaşlarla bir araya geliyor.  ‘Gerçek Belediyeclik’ sloganı ile çalışmalarını yürüten Başkan Albayrak, gittiği her yerde halkın teveccühle karşılanıyor.

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Albayrak, yaklaşan yerel seçimler için dua ve desteklerini istedi. Seçmenlere 31 Mart’ya yapılacak yerel seçimlerin önemini anlatan Başkan Albayrak, vatandaşlara birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

5 yıllık sürede Halfeti’ye yaptıkları hizmetleri ve projelerini anlatan Başkan Albayrak, kendisinin ve ekibinin halkın teveccühüyle kaldıkları yerden Saklı Cennet Halfeti’ye hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Başkan Albayrak, ilgi, alaka ve desteklerinden ötürü tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2024, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195