Başkan Çelik, Siyasete göz kırptı...

özel haber

Başkan Çelik, Siyasete göz kırptı...
banner206
Şanlıurfa eski  Belediye Başkanı ve Mlletvekili  Türkiye'nin bir dönem siyasetinin renkli simalarında  olan İ.Halil Çelik, AK Partiye destek vermek amacıyla memleketi Şanlıurfa'ya geldi.
Yaklaşan 2014 yerel seçimler öncesi siyasi partilerde Belediye Başkan adayları ve parti yöneticileri seçmeni  yakın markaja almaya devam ediyorlar.  seçim bölgesi Şanlıurfa'da İlçe, köy ve mahalle toplantılarını sürdüren Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, gece yarılarına kadar olan bölümde ise ev toplantılarına katılıyor. Şanlıurfa'nın tanınmış ailelerinden Tumbul ailesini ziyarete giden Bakan Çelik'e Şanlıurfa'nın  ve Türkiye'nin siyasetine bir dönem damgasını vuran İ.Halil Çelik'in yer alması dikkatleri çekti. Memleketi Şanlıurfa'ya sık sık gelen ancak uzun süredir  göz önünde bulunmayan Çelik  Ak Partinin seçim propagandasının yapıldığı bir evde objektiflere yakalandı.
Şanlıurfa eski Belediye Başkanı ve Milletvekili İ.Halil Çelik'in 30 Mart seçimlerinde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'e destek vermek amacıyla aktif olarak çalışacağı öğrenildi.

HABER: ALİ UZUN

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2014, 01:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142