Title of a News Article

Başkan Ekinci'den siyasi partilere ziyaret

Başkan Ekinci'den siyasi partilere ziyaret
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, siyasi partileri ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye adayı Salih Ekinci, siyasi parti ilçe başkanlarına ziyarette bulunarak Viranşehir’in özlemle beklediği tabloyu ortaya koydu. 

Başkan Ekinci, Viranşehir siyaseti adına büyük ve önemli bir adım atarak, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve parti yöneticileri ile birlikte MHP İlçe Başkanı Hasan Erdemli, HÜDA PAR İlçe Başkanı Ali Sar, CHP İlçe Başkanı Mustafa Kılçer ve BBP İlçe Başkanı Mehmet Üçağaç’yı ziyaret etti. Ekinci, ziyarette tüm kamuoyuna birlik ve beraberlik mesajları verdi.

İlçe başkanlarına seçim çalışmalarında başarılar dileyen Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 31 Mart seçimlerinin demokrasi havasında geçmesi dileğinde bulunarak, ilgi ve alakalarından dolayı ilçe başkanlarına ve parti yöneticilerine teşekkür etti. 

İlçe başkanları ise, siyasette birlikteliklerin Viranşehir adına yararlı olacağını söyleyerek ziyaretlerinden dolayı Başkan Ekinci’ye teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195