Title of a News Article

Başkan Ekinci gönüllere girmeye devam ediyor

Başkan Ekinci gönüllere girmeye devam ediyor
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

“Dokunmadığın Yürek Senin Değildir.” Şiarıyla vatandaşları hanelerinde ziyaret eden Başkan Ekinci, ilçede çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyor.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden AK Parti’nin Viranşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, seçim çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

Belediye işlerini aksatmadan seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Ekinci, ilçe genelinde kapı kapı, hane hane gezip gönüllere girmeye devam ediyor.

Geçekleştirdiği hane ziyaretlerinde büyük bir teveccühle karşılanan Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, vatandaşlardan dua ve destek istiyor.

Vatandaşlardan destek ve hayır duası alan Başkan Ekinci, “Tevazu, samimiyet ve gayret düsturuyla çıktığımız bu yolda destek ve dualarıyla bize güç veren hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ekinci’nin ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise, seçim çalışmalarından başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195