Title of a News Article

Beyazgül, esnafla birlikte dua etti

Beyazgül, esnafla birlikte dua etti
banner206

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tarihi hanlar bölgesinde düzenlenen esnaf duasına katıldı. Esnafla tek tek tokalaşan Başkan beyazgül, yapılan duaya da eşlik etti.

Osmanlı döneminden kalma iş hanları ve çarşıların yoğunlukta bulunduğu Şanlıurfa'daki tarihi Balıklıgöl Yerleşkesi yakınlarındaki esnaflar, asırlardır süren gelenek kapsamında sabah saatlerinde hayırlı ve bereketli kazanç için dua ediyor.

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tarihi hanlar bölgesinde düzenlenen esnaf duasına katıldı. Esnaf duasının ardından Başkan Beyazgül, işyerlerini açan esnaflara bol ve bereketli kazançlar diledi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf buluşması gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tarihi Bakırcılar Çarşısında esnafla bir araya geldi. Esnaflarla tek tek tokalaşan Başkan Beyazgül’e esnaflar tam destek verdi. Çarşıda gezen yerli turistler Başkan Beyazgül’e teşekkür ederek Şanlıurfa’nın geçmiş yıllara oranla daha da modern hale geldiğini anlattılar.

Esnaf buluşmasında vatandaşların taleplerini de dinleyerek çözüme kavuşturan Başkan Beyazgül, ile sohbet eden bir bayan, en zor zamanda kendilerine kira desteğinde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ederek yeni dönemde de Başkan Beyazgül’ü Başkan olarak görmek istediklerini söyledi. Başkan Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında tarihi hanlar bölgesinde esnaf ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195