Title of a News Article

Beyazgül seçim çalışmalarını sürdürüyor

Beyazgül seçim çalışmalarını sürdürüyor
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, esnafla buluşmasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret eden Başkan Beyazgül’e esnaflar şiir ve türkülerle destek verdi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den yeniden aday gösterilen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 7’den 70’e herkesin gönlüne dokunmaya devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Balıklıgöl platosunda yer alan tarihi çarşıları gezen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgü’ün bu günkü durağı Gastronomiye yön veren İsotçular çarşısı oldu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Göller Mahallesindeki isotçular pazarında esnaflarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Beyazgül, vatandaşlarla kucaklaştı.

Vatandaşların yoğun sevgisi ile karşılanan Başkan Beyazgül, destek veren vatandaşlar şiir ve türküler okudu. Başkan Beyazgül’e şiir ve Türküler okuyan vatandaşlar her zaman Başkan Beyazgül’ün yanında yer alacaklarını söylediler.

Miniklerin Başkan amcası büyüklerin ise Başkan kardeşi olan Zeynel Abidin Beyazgül, yaptığı hizmetlerle her kesimin takdirini kazanmaya devam ediyor. Genci yaşlısı, kadın ve çocukların büyük bir teveccüh gösterdiği Başkan Beyazgül, halkın gönlüne dokunmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195