Demirkol’un ilk ziyaretçisi Etyemez oldu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etmeyez, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TÜMSİAD tarafından düzenlenen İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarının açılışı ve bazı temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etmeyez, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Demirkol, Etyemez’i kapıda karşıladı

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, meclis üyesi arkadaşları ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez’i Belediye Binası girişinde karşıladı. Makam aracından inen Etmeyez, Başkan Demirkol’a bu sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti.

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve bazı bürokratlarla birlikte Haliliye Belediye Başkanı Demirkol’u ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etmeyez burada bir açıklama yaparak, ‘Güzel bir oyla Belediye Başkanı seçilen Demirkol’u makamında ilk ziyaret eden biz olduğumuz için mutluluk duyduğumuzu ifade ediyorum’ diyen Etmeyez, ‘Haliye Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Demirkol, seçimden sonra ilk kez makamında oturdu, bugün kendisini ilk ziyaret eden biz olduk. Türkiye genelinde en yüksek oyu alan üçüncü ilçemiz olan Haliliye Belediye Başkanımız oldu, Bizleri gururlandırdı. İlk defa bir yapılanma olacak olan Haliliye belediye Başkanımızın işi zor gibi görünüyor. Ancak bu görevde Fevzi Bey başarılara imza atacaklardır. İl Başkanımız ve Ak Partili tüm teşkilatların seçimde elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyorum’ ifadelerini kullandı.

Demirkol Başbakan Erdoğan’a teşekkür etti

Haliliye Belediyesi olarak belirlenen TKDK, Köy Hizmetleri,ve şuan da İl Afet koordinasyon merkezinin bulunduğu binanın üst katı olan yerde hizmete giren Haliliye Belediyesi, bugün mesaiye başladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Halil Etyemez’in ziyaretiyle ilgili bir açıklama yapan Başkan Demirkol,  ‘makama oturduğumuz ilk gün bizleri ziyaret eden Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etmeyez’in bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. 5 yıl boyunca birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Haliliye Halkının bize olan teveccühlerinden dolayı Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Gurup konuşmasında Haliliye ismini Dünyaya duyurdu. Haliliye Belediyesini kutlamıştır. Haliliye 5 yıl boyunca hizmetleri ile konuşulacaktır. Haliliyeli vatandaşlarıma bize gösterdikleri ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bugün bizleri ilk ziyaret eden Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etmeyez’e İl Başkanımız Yusuf Eğilmez ve partimizin tüm kademelerinde görev alan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2014, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142