Ekinci davul zurnayla karşılandı

Şanlıurfa’da 30 Mart yerel seçimlerin öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Eyyübiye ilçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Harran Kapı mahallesinde kendisini bekleyen yoğun bir kalabalık kitlesiyle bire araya geldi.

Haran Kapı Mahallesinde Müdederris Camisi’nin önünde düzenlenen mahalle toplantısında mitingleri aratmayan görüntüler ortaya çıktı. Yaklaşık bin kişinin katıldığı mahalle toplantısında renkli görüntüler yaşandı.

Burada toplanan kalabalığa selamlama konuşması yapan AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, ‘Başbakanımızın size emanet ettiği adaya sahip çıkacak mısın demesi üzerine, katılımcılardan evet sesleri yükseldi.

Ardından Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci kalabalığa seslendi. Sık sık tezahüratlarla konuşması kesilen Ekinci'ye yöresel kıyafetler giydirilirdi.

Ekinci ’’Birçok projemizi açıkladık. Bu projeler gerçekten Eyyübiye ilçemize çok yakışacak diyen belediye başkan adayı Ekinci, şunları kaydetti; ‘’Her kesime hitap eden ve herkesin kullanabileceği projelerimizle emeklisi, engellisi, kadını, çocuğu, işçisi, eğitimcisi ve öğrencisiyle, Eyyübiye ilçemizin nüfusunu harekete geçirerek Eyyübiye’nin ekonomik ve kültürel tarihsel alanlarında gerçek potansiyelini ortaya çıkarmalıyız. Eyyübiye’nin sadece fiziki anlamda gelişmesi için değil, insan kaynakları yönünden de gelişmesi için birçok projelere imza atacağız. Bizler çok motiveyiz. En iyi şekilde Eyyübiye'ye hizmet etmek istiyoruz. Göreceksiniz Eyyübiye Türkiye’de örnek bir ilçe olacak. Bunun sözünü sizlere verebilirim. Bu makamlar koltuk sevdası için gelinecek yerler, şahsi çıkarlar için kullanılacak yerler değildir, bu makamlar sadece hizmet için gelinecek yerlerdir. Bizler bu yola kazanmayı aklımıza koyduğumuz için girdik. 30 Mart günü hem Eyyübiye'de, hem de Büyükşehir’i alarak çok güzel projelere imza atacağız. Bizler 30 Mart'ta ateşten gömlek olarak nitelendirdiğimiz belediyecilik gömleğini inşallah giyeceğiz. Sizlerin her kuruşuna liyakat la, azimle, inançla özen göstererek hizmetlerde bulunacağız" ifadelerini kullandı.

AK Parti Eyyübiye Meclis Üyesi Aday Adayı İsmail Tumbuloğlu tarafından organize edilen mahalle toplantısı, büro açılışı ile devam etti. Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci’ye destek adına açılan seçim bürosu kurdele kesimiyle açıldı.

Partililer ve mahalle sakinlerinin katıldığı toplantıda, AK Parti Eyyübiye ilçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci teşekkürlerini iletti. Toplantı havai fişek gösterisiyle sona erdi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2014, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142