Title of a News Article

Ekinci'ye destek çığ gibi!

Ekinci'ye destek çığ gibi!
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yeniden aday gösterilmesinin ardından sahaya inerek seçim çalışmalarına hızlı başladı. ‘Gerçek Belediyecilik’ sloganı ile seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Ekinci, gittiği her yerde halkın teveccühle karşılanıyor.

Viranşehir Belediye Başkanı olarak görev yaptığı dönemde temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeyi prensip edinen Başkan Ekinci, seçim çalışmalarında da vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Gündüz saatlerinde aday adaylarını ziyaret ederek dua ve desteklerini isteyen Başkan Ekinci’nin akşamki durağı Özal Mahallesi oldu.

Başkan Ekinci, Özal Mahallesinde Beggara aşireti aburahama kabilesine mensup Elvermez, Fener, Debe, Koşar, Şavlı, Şaşmaz ve Şaşkın ailelerini; Özal mahalle muhtarı Halef Fener ve Bahçelievler mahalle muhtarı İsa Kuş ile ziyaret ederek, yaklaşan yerel seçimler için dua ve desteklerini istedi.

Mahalle sakinlerine 31 Mart’ya yapılacak yerel seçimlerin önemini anlatan Başkan Ekinci, vatandaşlara birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet ederek, hizmetlerini ve projelerini anlatan Başkan Ekinci, Kendisinin ve ekibinin halkın teveccühüyle kaldıkları yerden Viranşehir’e hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Beggara aşiretine mensup aburahama kabilesinden destek sözü alan Başkan Ekinci, İlgi, alaka ve desteklerinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142