Title of a News Article

Günün Karesini Canpolat ile Beyazgül Verdi

Günün Karesini Canpolat ile Beyazgül Verdi
banner206

Canpolat  İle Beyazgül Sarılarak  Poz Verdi


GAP Havalimanında günün fotoğrafını Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile Zeynel Abidin Beyazgül verdi. Son dakikaya kadar ismi Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ismi geçen Mehmet Canpolat’ın havalimanında Beyazgü ile verdiği sarılma pozu, alkışlanacak hareket olarak yorumlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak yeniden gösterilen mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül için GAP Havalimanında karşılama töreni düzenlendi. Törene yüzlerce kişi katılırken, ismi Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olarak geçen Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ta, Beyazgül’ü karşılayanlar arasında yerini aldı. 

2002 yılından beri mensubu olduğu AK Partinin dava bilinciyle teşkilatın her kademesinde yer alan Mehmet Canpolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e sarılarak aralarına soğukluk koymak isteyenlere en güzel yanıtı verdi. Mehmet Canpolat, AK Parti İl Başkanlığı önündeki programda da Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanında durdu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2024, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142