HİLVAN'DA AK PARTİYE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

Yapılacak olan yerel seçimler öncesinde, seçim startı veren siyasi partilerdeki hareketlilik devam ediyor.

30 martta yapılacak olan mahalli seçimler öncesinde Ak Partiye ilgi gün geçtikçe büyüyor. Mevcut belediye başkanı ve ak parti belediye başkan adayı Aslan Ali Bayık'a destek olmak amacıyla, bucak ailesinden sonra Kırvar aşiretine mensup Sütpak ailesi de ak partiye katıldı.
 
Mevcut belediye başkanı ve ak parti belediye başkan adayı Aslan Ali Bayık ve ak parti ilçe başkanı Hanif Düzme ile çok sayıda partili tarafından alkışlarla karşılanan Sütpak ailesi " bundan sonra ak partideyiz, ak parti olmazsa Türkiye olmaz diyerek destek verdiklerini belirtti.
 
Ak Partiye katılımları değerlendiren Ak Parti Hilvan ilçe başkanı Hanif Düzme " Bütün herkes biliyor ki hizmet ancak ak partiyle gelir. Biz burada ne ağayız ne de beyiz , biz bu milletin hizmetkarıyız. Önceki yönetimler bu halktan sıfır aldılar. Bu millete hizmet yine Ak Partiyle ve Aslan Ali Bayık ile gelecektir" dedi.
 
Ak Parti seçim bürosundaki kalabalığa seslenen Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık" 2009 da yapılan seçimlerden sonra parti rozetini bir tarafa bırakıp hiç bir ayırım yapmadan herkese eşit hizmet götürdük. Bundan sonra da aynı şekilde eşit hizmet gelecek ve belediyenin kapıları herkese açık olacaktır. Hilvan belediyesi hiç bir aşiretin ve hiç bir partinin malı değildir" dedi.
 
Katılımların Hilvan'a ve ak partiye güç verdiğini ifade eden Bayık " Bugün aramıza katılan değerli Sütpak ailesi, Hilvan'ın gücünü arttırdı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2014, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142