Title of a News Article

Karadağ, Özgür Özel'i ziyaret etti

Karadağ, Özgür Özel'i ziyaret etti
banner206

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti. Gerçekleşen bu önemli görüşmede, Şanlıurfa'daki son gelişmeler ve yerel seçim süreci hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

Ziyaretin merkezinde, 31 Mart yerel seçimlerine dair stratejiler ve hedefler yer aldı. Ferhat Karadağ, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, tüm ilçelerde rekor oy alma hedefleri olduğunu ve bununla birlikte Şanlıurfa’yı "halka hizmet" anlayışı ile buluşturma azimlerini vurguladı.

Karadağ, "Şanlıurfa, bu seçimde değişimin ve umudun adresi olacak. Halkımızın desteğiyle, Şanlıurfa'yı hizmet ve gelişimin merkezi yapma sözümüz var. CHP olarak, kentimizi daha yaşanabilir, daha adil ve daha müreffeh bir geleceğe taşıyacak projelerimizle halkımızın yanındayız," dedi.

CHP Genel Başkan Özgür Özel ise, Şanlıurfa halkına selamlarını ileterek, değişimin gücünü bu seçimde tüm Şanlıurfalılarla birlikte yaşayacaklarını ifade etti. Özel, "Şanlıurfa'nın potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, kenti Türkiye'nin parlayan yıldızı yapma hedefimiz var. Şanlıurfalı hemşehrilerimizin desteği ve enerjisiyle, bu hedefe ulaşacağımıza yürekten inanıyorum," şeklinde konuştu.

CHP'nin Şanlıurfa'da gerçekleştireceği projeler ve yenilikler, yerel seçimlerde halkın yaşam kalitesini artırmayı ve kenti kalkındırmayı amaçlıyor. Halka hizmet anlayışını merkeze alan bu vizyonla, Şanlıurfa'nın tüm ilçelerinde iyileştirmeler ve gelişmeler hedefleniyor.

Bu önemli ziyaret ve yapılan açıklamalar, CHP'nin Şanlıurfa'da yerel seçimlere yönelik güçlü bir adaylık ve değişim vaadi ile hazırlandığının göstergesi. Şanlıurfalılar, 31 Mart yerel seçimlerinde halka hizmet ve değişim rüzgarının bir parçası olma fırsatına sahip olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142