Title of a News Article

Urfa'da 3 ilçenin adayı açıklandı!

Urfa'da 3 ilçenin adayı açıklandı!
banner206

Gelecek Partisi, 31 Mart'taki yerel seçimlerde yarışacak 72 il ve ilçe için adaylarını duyurdu. Ahmet Davutoğlu’nun liderliğini yaptığı parti, Şanlıurfa’da da 3 ilçenin adayını belirledi.

Yerel seçimlere az bir zaman kala siyasi partilerin aday belirleme süreçleri de hızlanıyor. İktidar ve muhalefet kanadından birçok il ve ilçe belediye başkanlığı düzeyindeki adaylar peş peşe açıklanırken Ahmet Davutoğlu’nun genel başkanlığında bulunduğu Gelecek Partisi de adaylarını duyurdu.

Gelecek Partisi, yerel seçimler için 72 il ve ilçede çıkardığı adayları açıkladı. Gelecek Partisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde aday çıkarmadı.

İstanbul ve Ankara büyükşehir belediyesinde aday gösteremeyen partiden bu illerde kimi destekleyeceklerine dair herhangi bir açıklama gelmedi.

Gelecek Partisi’nin adaylarını açıkladığı iller arasında Şanlıurfa da yer aldı. Gelecek Partisi, Karaköprü Belediye Başkan Adayı Müslüm Onur Kaz, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Kancur ve Suruç Belediye Başkan adaylarının da Fehmi Laçin olduğunu duyurdu.

Gelecek Partisi, 9 askerin şehit olması sebebiyle lansman yapılmadığını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142