Title of a News Article

Urfalı iki isimden Soylu'ya destek

Urfalı iki isimden Soylu'ya destek
banner206

Urfalı Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a "Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur" diyen  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ziyaret. Ak Parti MKYK üyesi Şanlıurfa Milletvekili Halil İbrahim Yıldız ise Bakan Soylu'ya destek mesajı gönderdi.

​​​​​​

Kendisine “Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya meydan okuyan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı önüne yürümesinin yankıları sürerken, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den dikkat çeken ziyaret.

Soylu’yu makamında ziyaret eden Nebati, #SeninleyizSoylu etiketiyle Twitter hesabından fotoğraf paylaştı ve şu ifadeleri kullandı: İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim.

YILDIZ'DAN DESTEK 

Ak Parti MKYK üyesi Şanlıurfa Milletvekili Halil İbrahim Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada iç işleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi. Yıldız, paylaşımında şunları kaydetti " İçişleri Bakanımız Sayın @suleymansoylu  ya yapılan çirkin saldırıları kınıyor,Sayın Bakanımızın her daim yanında olduğumuzun altını buradan bir kez daha çizmek istiyorum. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 20:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142