Title of a News Article

Yapıcıoğlu'ndan Urfa'da esnaf ziyareti...

Yapıcıoğlu'ndan Urfa'da esnaf ziyareti...
banner206

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Şanlıurfa'da halkla buluştu.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Şanlıurfa’da dün gerçekleştirdiği program ve ziyaretlerin ardından bu gün de bazı programlar geçekleştirdi. Bu kapsamda Yapıcıoğlu, ilk olarak şehrin önden gelen âlim ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. 

Âlim ve kanaat önderleri ziyaretinin ardından Yapıcıoğlu, tarihi Balıklıgöl’e gelerek burada tarihi yerleri ziyaret etti.

Balıklıgöl yerleşkesinde bulunan avlu, park ve mesire alanında vatandaşlarla bir araya gelen Yapıcıoğlu, burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra Yapıcıoğlu, vatandaşlara hayırlı Ramazanlar temennisinde bulundu. 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yapıcıoğlu’nun Balıklıgöl'de çocuklarla birlikte balıklara yem vermesi renkli görüntüler oluşturdu.

Ardından çevrede bulunan esnafı ziyaret eden Yapıcıoğlu, Haşimiye Meydanı esnafının sorun ve sıkıntılarını dinledi ve Ramazanlarını tebrik etti. 

Yapıcıoğlu’nun Şanlıurfa'daki temasları bugün de süreceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195