MHP Urfa teşkilatı Bayrak dağıttı

MHP Urfa teşkilatı Bayrak dağıttı
banner206
 MHP Haliliye İlçe Başkanı Osman KARAAĞAÇ, Şanlı urfa muhtarlar dernek başkanı ve Ertuğrulgazi mahalle muhtarı İbrahim Halil HAKTANKAÇMAZ'ı ziyaret ederek Başkan HAKTANKAÇMAZ'a Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Şanlıurfa Haliliye İlçe Başkanlığı tarafından Afrin'e yönelik başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatına' destek olmak amacıyla Türk Bayrağı dağıtıldı.

Suriye'nin Afrin kentindeki terör örgütlerine yönelik Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla MHP Şanlıurfa Haliliye İlçe Başkanlığı Harekatın bölgede bulunan terör unsurlarını yok etmek amacıyla başlatıldığına dikkat çeken İlçe Başkanı KARAAĞAÇ, "Ordumuz tüm terör örgütleriyle savaş halindedir. Rabbim onların her zaman yardımcısı olsun. Biz de bu harekata destek vermek amacıyla Muhtarlarımıza esnaflarımıza Kuran-ı kerim ve ay yıldızlı bayrağımız dağıtıyoruz. Şanlıurfamızı bayraklarımızla donatacağız 1dedi.


Ziyaretlerinden ve takdim edilen hediyelerden dolayı KARAAĞAÇ’a teşekkür eden HAKTANKAÇMAZ Milli birlik ve beraberlik adına Türk Bayraklarımızı muhtar konaklarımıza asacağız" diye konuştu. 


Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142