banner227

Otomobiller çarpıştı..
banner206
banner238

Şan­lı­ur­fa'da aynı yönde iler­le­yen iki oto­mo­bi­lin çar­pış­ma­sı so­nu­cu mey­da­na gelen ka­za­da 5 kişi ya­ra­lan­dı.

Kaza, öğ­le­den sonra Şan­lı­ur­fa- Ga­zi­an­tep ka­ra­yo­lu­nun 25'inci ki­lo­met­re­sin­de mey­da­na geldi. Ga­zi­an­tep yö­nü­ne iler­le­yen 43 ya­şın­da­ki Faik Çelik'in kul­lan­dı­ğı 34 KC 5900 pla­ka­lı oto­mo­bil, önün­de iler­le­yen 40 ya­şın­da­ki Fer­hat Kaya yö­ne­ti­min­de­ki 33 KKZ 40 pla­ka­lı oto­mo­bi­le ar­ka­dan çarp­tı. Çarp­ma­nın et­ki­siy­le sü­rü­cü Kaya'nın kul­lan­dı­ğı oto­mo­bil bir akar­ya­kıt is­tas­yo­nu­nun du­va­rı­na çar­pa­rak du­ra­bil­di.

Her iki ara­cın hur­da­ya dön­dü­ğü ka­za­da sü­rü­cü­ler Fer­hat Kaya ve Faik Çelik ile araç­lar­da bu­lu­nan Meh­met Çelik, Halil Çelik ve Ömer Kaya ya­ra­lan­dı. Ya­ra­lı­lar, ihbar üze­ri­ne olay ye­ri­ne gelen sağ­lık gö­rev­li­le­ri ta­ra­fın­dan am­bu­lans­lar­la Ba­lık­lı­göl Dev­let Has­ta­ne­si'ne gö­tü­rül­dü. Acil ser­vis­te te­da­vi­ye alı­nan ya­ra­lı­la­rın sağ­lık du­rum­la­rı­nın iyi ol­du­ğu be­lir­til­di.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195