Özgedik’e çok amaçlı salon

 Karaköprü Belediyesi tarafından Özgedik kırsal mahallesine yaptırılan çok amaçlı salon hizmete sunuldu. Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçe Belediyesine bağlı Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Özgedik mahallesinde, 300 m2 alan üzerine yaptırılan çok amaçlı salon hizmete sunuldu. Çok amaçlı salonun açılışına; Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ve Özgedik Mahalle Muhtarı ile mahalle sakinleri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Şıhmüslüm Korkmaz, Özgedik Mahallesine yaptırılan çok amaçlı salonun hayırlı olması dileğinde bulundu. Karaköprü Belediyesinin verdiği sözleri bir bir tuttuğunu ifade eden Şıhmüslüm Korkmaz, Karaköprü Belediyesi olarak kırsala yaptırılan 14. çok amaçlı salonun açılışını yaptıklarını söyledi. Mahalle Muhtarı Mehmet Altundağ ise, Mahallelerine yaptırılan çok amaçlı salonun mahalleye büyük katkı sunacağını belirterek, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142