Faruk Çelik parkında iftar...

Faruk Çelik parkında iftar...
banner206
 SINIRIN SIFIR NOKTASINDA FARUK ÇELİK PARKINDA YÜZLERCE KİŞİYE İFTAR
Ceylanpınar Belediyesi'nin her gün farklı bir mahallede kurduğu Birlik ve Beraberlik Sofrası'nın bu seferki durağı sınırın sıfır noktasındaki Faruk Çelik Parkı oldu. Kurulun iftar sofrasında yüzlerce kişi buluştu.

Ceylanpınar Belediyesi'nin 11 ayın sultanı Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ilçede iftar sofraları kurmaya devam ediyor. Ay sonuna kadar sürecek iftar sofralarından birisini sınırın sıfır noktasındaki Faruk Çelik Parkı'na kuran Ceylanpınar Belediyesi, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel eski ramazanları yaşatarak vatandaşlara unutulmaz bir Ramazan yaşatıyor.

VATANDAŞLAR BİRLİK VE BERABERLİK SOFRASINA YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
Ceylanpınar Belediyesi ilçe merkezi ve mahallelerinde verdiği iftar sofrası kapsamında sınırın sıfır noktasındaki Faruk Çelik Parkı'nda 750 kişilik iftar sofrası kurdu. Ceylanpınar Belediyesi tarafından Faruk Çelik Parkı'nda  verilen iftar yemeğine mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin de katıldığı iftar sofrasında hocanın okuduğu ezan ve dualarla vatandaşlar orucunu açtı.

İftara katılan vatandaşlar ise her gün ilçenin farklı bir noktasında verilen iftarın yüzlerce kişiyi bir araya getirdiğini, birlik ve beraberliği pekiştirdiğini ifade ederek Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 02:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 3 yıl Önce

bu mübarek ayda savaş mağduru kadınlara yetimlere çocuklara yardımcı olanlara el uzatanlara teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142