Ünlü sanatçı Urfalılarla buluştu

Ünlü sanatçı Urfalılarla buluştu
banner206
Tuğçe Kandemir, Şanlıurfa’da Gönülleri Fethetti

Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Tuğçe Kandemir, Şanlıurfalı sevenleriyle buluşup, en güzel şarkılarını seslendirdi.

Kendine has yorumu ve sesi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk Pop Müziğinin en çok dinlenen isimlerinden Tuğçe Kandemir, Şanlıurfa'da bir alışveriş Merkezi’nde sevenlerinin gönlünü fethetti.

Buz Pisti alanındaki konsere sevenlerinin alkış yağmuru ile başlayan Tuğçe Kandemir, Şanlıurfa’da İlk kez konser verdiğini belirterek, “Bu güzel şehirde bu kadar sevenim olduğunu görmek beni çok mutlu etti” dedi.

Buz pistü çevresini dolduran izleyicilere önce “Gülü Soldurmam” adlı eseri seslendiren Tuğçe Kandemir, yaklaşık bir saat süren konseri boyunca sesi ve yorumun yanı sıra sahne performansı ile de bol bol alkış aldı.

Sempatik ve mütevazı kişiliği ile sevenlerinin gönüllerini fetheden Tuğçe Kandemir, seslendirdiği her esere kattığı kendine has yorumlarıyla izleyenleri coşturdu. “Şanlıurfalıların sesinin çok güzel olduğunu söylüyorlar” diyen Tuğçe Kandemir, bunu test etmek istediğini belirterek, coşkulu kalabalıktan kendisine eşlik edilmesini istedi.

“Bu Benim Öyküm”, “Yanlış” ve “Yağmur” gibi birbirinden güzel eserlerini art arda seslendiren Tuğçe Kandemir, sevenlerinin coşku dolu tezahüratları üzerine buz pistinin çevresini dolaşıp, kendisine uzanan elleri geri çevirmedi.

Hareketli şarkılar ile coşturan, duygusal şarkılarla kalplere dokunan Tuğçe Kandemir, kendisini sevgi seli ile karşılayan tüm Şanlıurfalılara teşekkür ederek, ilk fırsatta tekrar gelme sözü verdi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142