Bu firsat kaçmaz

Bu firsat kaçmaz
banner206
 Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 21 şehre yerleştirmek üzere 523 memur alımı başvuru başlamıştır. İlana KPSS 60 puanla başvuru yapılabilinir. Kamu personeli alımı ’na 21 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Bu alımlara kimler başvuru yapabiliyor. 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Öğrenimle alakalı çok fazla bölüm olduğundan ilan kılavuzunda incelemeniz gerekmektedir.

Başvurular, https://personeltemin.msb.gov.tr Genel Ağ adreslerinden 21 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Genel Ağ haricinde yapılan başvurular (Dilekçe, mektup vb. yöntemlerle) kabul edilmeyecek ve bu dilekçelere cevap verilmeyecektir.

Adaylar aşağıda açıklanan Başvuru talimatını iyice okuyup anladıktan sonra E-devlet şifresi ile başvuru ekranını açacaktır. Ardından başvuru sihirbazını kullanarak ilerleyip, tüm aşamaları tamamlayarak Tercih Yap ekranına yönlendirilecek buradan ilgili Alımı tıklayarak tercih yapacaktır.

Tercih işlemini tamamladıktan sonra Tercihlerimi Göster butonuna tıklayarak tercihlerini kontrol edecektir. Tercihlerim sayfasında yer alan tercihler adayın kayıtlı tercihleri olup ayrıca bir kaydetme işlemi yapmayacaktır.

MSB 523 memur alımı ilan kılavuzu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142