Kızı hakkında konuştu!

Kızı hakkında konuştu!
banner206
Şanlıurfaı Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, kendisini savcılığa şikayet eden kızı Yağmur hakkında konuştu.

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, 15 yıl önce boşandığı eski eşinden olan kızı Yağmur yüzünden zor günler yaşıyor. Kızı, savcılığa verdiği dilekçede babasını şöyle suçladı: "Ben hastayken, sevgilisiyle tatile gitti. Sevgilisinin kızıyla benden çok vakit geçiriyor. Babalık görevlerini yerine getirmiyor. Alerjim olmasına rağmen, kedi ve köpekleriyle benden daha çok ilgileniyor. Kalp kapağımın değişmesi gerekiyor ama babam izin vermiyor!" '

Sabah'ta yer alan habere göre, Göçer, kendini savundu: "Yağmur 10 yıldır benimle yaşıyor. Canımdan çok sevdiğim kızımın bugüne kadar eğitim, sağlık ve tüm diğer harcamalarını üstlendim. O şu an 17 yaşında ve zor bir ergenlik dönemi geçiriyor. Yaşadığımız tek sorun kalp kapakçığıyla ilgili. Annesiyle bu konuda fikir ayrılığı yaşıyoruz. Annesi onu bir Yunan doktora, bense Türk bir doktora ameliyat ettirmek istiyorum."

 

'KIZIMIN ALERJİK SORUNU YOK!'

Ferhat Göçer, 17 yaşındaki kızının evde beslediği hayvanlarla ilgili şikayeti içinse, 'Kızımın alerjik sorunu yok; hastanede bu konuyla ilgili test yaptırdık, temiz çıktı" dedi.

 

'UYUMLU YAŞAR GİDERİZ'

Ferhat Göçer, kızı Yağmur'la yaşadıklarının geçici olduğunu söyledi: "Yağmur'la her şeyi kısa sürede düzeltir ve eminim eskisi gibi yine uyumlu yaşar gideriz."

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277