Başkan Aksoy halkla İç İçe olmaya devam edeceğiz...

Başkan Aksoy halkla İç İçe olmaya devam edeceğiz...
banner206


Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy gece gündüz demeden halkla bir araya gelerek taleplerini yerinde dinleyip çözümü noktasında talimatlar veriyor.
Temel Belediyeciliğinin yanında sosyal belediyecilik çalışmalarıyla kamuoyunda takdir toplayan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, vatandaşlarla iç içe olmayı sürdürüyor.
Mesai saati gözetmeksizin gece gündüz vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Aksoy sorunları ve talepleri yerinde dinliyor. Merkez ve kırsal da olmak üzere her evi, her dükkânı ziyaret eden Başkan Aksoy vatandaşlarla tek tek tokalaşıp sohbet ediyor. Özellikle kırsal mahalleleri dolaşarak vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Aksoy not alarak yanındakilere talimat veriyor. Çat kapı ziyaretlerde vatandaşların dertleriyle hemhal olup sorunlarına çözüm bulan Başkan Aksoy vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.
Başkan Aksoy mahallelerde yaşanan sıkıntıları ve eksiklikleri mahalle muhtarlarından öğrenip  ihtiyaçlarının giderilmesi için de ilgililere talimat verdi.
Vatandaşlar mahallelerine kadar gelip sorunlarını dinleyen Başkan Suphi Aksoy’a teşekkür ederek sorunlarıyla birebir ilgilendiği için takdir ettiler.
Başkan Suphi Aksoy ziyaretler kapsamında yaptığı açıklamasında; ‘’Sürekli kırsal mahallelerimiz de ve hemşerilerimizin arasında olmaya çalışıyoruz. İnşallah ulaşamadığımız mahallemiz ve girmediğimiz sokağımız,mahallemiz kalmayacak. Bu çalışmalar kapsamında tabi gerek köylümüzün gerekse esnafımızın çiftçimizin halkımızın da taleplerini dinliyoruz ve bu taleplerin çözümü için de ilgililere talimat veriyoruz. Belediyemizle ilgili olmayan konularda da ilgili yerleri bilgilendirip vatandaşlarımızın taleplerinin karşılanmasını sağlıyoruz. Bozova her şeyin en iyisine layık'' düsturuyla hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142