Nebati Urfa'ya geliyor...

Nebati Urfa'ya geliyor...
banner206

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati Şanlıurfa'ya geliyor. 

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Harran Üniversitesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikteBorsa İstanbul’un sponsorluğunda Şanlıurfa’da

“Cumhuriyet’in 100.yılında Şanlıurfa İli’nin Rekabetçi Değerleri, Markalaşma ve Göbeklitepe” konulu bir sempozyum İktisadi Araştırmalar Vakfı koordinasyonu ile düzenlenecek.

25 Nisan 2019 Perşembe günü saat 12.30’da başlayacak sempozyum, GAPTEM / Şanlıurfa toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Sempozyumun açılış oturumunda; Vakıf Başkanı, Ptıf.dr Ahmet İncekara, Harran Üniversitesi Rektörü, Prof.dr Mehmet Sabri Çelik  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Halil Peltek,  GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Vali Abdullah Erin  ve Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati yer alacak.

Sempozyumda; “Şanlıurfa İlinin Ekonomik Yapısını Geliştirecek Sektörler ve Yatırımlar” konusu Prof. Dr. Adem Şahin tarafından irdelenecek.

Sempozyuma, TAGEM, GAP İdaresi, KOSGEB’den katılan uzman yöneticiler tarafından, Bölge ve Havzaya özgün teşvikler, destekler anlatılırken, bölgede gerçekleştirilen yatırım hikayesi de yer alacaktır. Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi Müdürünün ve TÜRSAB temsilcisinin katılımı ile Şanlıurfa’nın tarihi değerleri tanıtılacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142