Canpolat iki yardımcısını atadı...

Canpolat iki yardımcısını atadı...
banner206

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, başkan yardımcılığı kadrolarına atamalarını yaparak, ekibini kurdu.

Canla başla Haliliye’ye hizmet edeceklerini ifade ederek göreve başlayan Başkan Mehmet Canpolat, başkan yardımcılarını da belirledi. Yüksek Ziraat Mühendisi Mehmet Açanal ve İnşaat Mühendisi Mehmet Hamdi Kaysı’yı başkan yardımcılığına atayan Başkan Canpolat, ekibini de kurmuş oldu.

MEHMET AÇANAL KİMDİR?
1972 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladı. 1994 yılında Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. Yem Bitkileri alanındaki yüksek lisans eğitimini de aynı üniversite tamamladı. Endüstri Bitkileri alanında tez aşamasında olduğu doktora eğitimine de Harran Üniversitesinde devam eden Açanal, 1996 yılında İl Özel İdaresinde memuriyet hayatına başladı. 
Çok sayıda Taktir ve Teşekkür belgeleri alarak aynı kurumda 3 yıl Sağlık İşler Müdürlüğü yapan Açanal, 2014 yılında Haliliye Belediyesinde göreve başladı ve 1 yıl Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevi yaptı. 
İngilizce bilen Açanal, evli ve iki çocuk babasıdır.

MEHMET HAMDİ KAYSI KİMDİR?
1967 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra Dicle Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1990 yılında Şanlıurfa Belediyesinde memuriyete başlayıp, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü yaptı. 
ŞUSKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Kaysı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 01:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142