Çelik, Bursa’da ciğerci açtı

 Çelik, Bursa’da ciğerci açtı
banner206

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da ciğerci açtı. Beyoğlu Ciğer işletmesinin istihdama katkı sağlayacağını söyleyen Bakan Çelik, "İşsizlik oranımız dünya ve Ab ortalamasına göre daha düşük Allah'a şükür" dedi.

Merkez Nilüfer İlçesi'ndeki işletmenin, Şanlıurfa'nın lezzetlerini sunacağını söyleyen Bakan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Her ilimizin ayrı lezzetini biliyoruz. Urfa'nın ayrı bir özelliği var. Bu dönem Urfa milletvekili olmam dolayısıyla Urfa ile güzel bir köprü kuruldu. Hem Urfaspor- Bursaspor arasındaki dostluk, hem Bursa'daki, Urfa'daki sanayicilerimizin karşılıklı ziyaretleri, hem siyasi anlamdaki birliktelikler, dostane güzel bir atmosfer oluşturdu. Bunun devamını katkı sağlayacak güzel restoran, lokanta, Bursalıların ciğer dediği, Urfalıların ciger dediği mekanda Bursalılar yemeklerini yiyecekler."

Yeni işletmenin hayırlı olmasını dileyen Bakan Çelik, "Burada öyle veya böyle belli sayıda insanın istihdamı gerçekleşecek. İşsizlik oranımız dünya ve Ab ortalamasına göre daha düşük Allah'a şükür. Buna da katkı sağlaması adına tebrik ediyorum" dedi. Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile işletme açıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2014, 08:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142