Eyyübiye Belediyesi tam gaz!

.

Eyyübiye Belediyesi tam gaz!
banner206

 Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Yenice Mahallesinde devam eden kilitli parke döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yenice Mahallesinde alt yapısı biten, üst yapı olarak ise kilitli parke çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ekinci, Yenice Mahallesi 5035 Nolu sokakta belediye meclis üyeleriyle beraber taş döşedi. Başkan Ekinci, işçilerle taş döşedikten sonra Yenice Mahalle Muhtarı Muhittin Göktaş’tan mahalle ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “ Belediye meclis üyeleri arkadaşlarımızla beraber Yenice Mahallesinde kilit parke taşı ile ilgili ciddi talepler vardı. Bugüne kadar 40 bin metre karelik alanın döşemesi bitmiş durumdadır. Tabi amacımız şehir içerisinde bu anlamda bir ihtiyaç kalmayana kadar bu işi devam ettirmektir. Sadece bir mahallede 40 bin metre karelik kilitli parke taşı döşemesi hakikatten kayda değer bir rakamdır. Belediye meclis üyelerimiz, mahalle muhtarımız ve ekip arkadaşlarımıza öz verili çalışmalarından teşekkür ediyorum. Biz vatandaşlarımızın imkanlar ölçüsünde taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Bütün hizmetlerin bir anda bitmesi mümkün değildir hepsi belli bir program dahilinde yapılmaktadır. Çalışmaların biran önce bitmesi için aralıksız çalışmalar sürmektedir” diye konuştu.

Yenice Mahalle Muhtarı Muhittin Göktaş, “Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci’ye Yenice Mahallemizde sürdürülen çalışmalara verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142