İlaçla Karısını Uyutan Adam, Kiracısının Karısıyla Kaçtı

.

İlaçla Karısını Uyutan Adam, Kiracısının Karısıyla Kaçtı
banner206
 Aksaray'da 38 yıllık evli 4 çocuk babası 65 yaşındaki adam, karısını ilaçla zehirleyerek 30 yaşındaki evli ve 2 çocuk annesi kiracısıyla kendi evini soyarak kaçtı.

Olay, Çiftlik Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 38 yıllık evli ve 4 çocuk babası olan Zeynel D. (65), bir süre önce evinin bahçesinde bulunan tek katlı müstakil daireyi evli ve 2 çocuğu olan M.E.'ye (31) kiraya verdi. Aynı zamanda M.E.'nin eşi olan Fatma E. de (30) evin kapıcısı olarak çalışmaya başladı. İddiaya göre, aradan 3 ay geçtikten sonra ev sahibi Zeynel D. ile kiracısının eşi Fatma E. ile duygusal bağ oluştu. Bir süre sonra Fatma E. ile anlaşan Zeynel D., eşi Cennet D.'yi (63) ilaçlarla zehirleyerek kiracısı Fatma E. ile birlikte kendi evini soydu. Evdeki tapular, 100 Bin TL'lik altın ve 1 kilo inciyi alan Zeynel E. ve Fatma E. kayıplara karıştı. Yaşanan olay üzerine Zeynel D.'nin eşi Cennet D. adeta isyan etti.

 

KADINLA BİRLİKTE EVİ SOYUP KAÇMIŞLAR

38 yıllık evli olduğunu belirten Cennet D., "Bana gel pizza yemeye gidelim dedi. Ondan önce bir kadın aradı. Kadınla konuşurken bana kadını anlattı. Bu kadın kocasını istemiyor dedi. Bu kadın daha küçük, rezil olmasın dedi. Bu kadın kim deyince benim kolumu tuttu ve saçımı çekti. O kadının suçu yok dedi. Pizza yemeye gittik. Bana sen dur burada ben arabayı yaptırıp geleceğim dedi. Ben de gerçek zannettim ama meğer eve gelip eşyaları toplamış. Ne kadar eşya varsa karşıdaki dükkana götürmüş koymuş. Gel eller duymasın dedim ve eşyaları geri eve getirdim. Oğlum görmesin ve babasıyla kötü olmasın diye kameraları da kapattım. Sonra ertesi gün geldi ve tekrar evdeki eşyaları topladı. Sonra kadını da alıp gitmiş. Kadının da elinde bohçası vardı" dedi.

 

İLAÇLA ZEHİRLEYİP EVİ SOYMUŞ

Cennet D., kocasının evdeki çay ve kreme kadar her şeyi çalıp kaçtığını anlatarak, "Param vardı. Bana bir ekmek parası bırak dedim. 25 senedir eşim çalışmazdı. 600 Euro param vardı. Onu götürmüş, altınlarımı götürmüş. 200 lira bana bırak, ben bu evde ne yiyeceğim dedim. Beni o kadar mağdur etti ki, hepsini aldı gitti. Ben hiç beklemiyordum bu adamdan bunu. 38 senelik kocam. 4 tane çocuğumuz var. Ben de yeni Almanya'dan geldim. Hiç yerimden kalkamıyorum. Bana da ilaç vermiş. Kafam hiç yerinde değil. Zehirlemişler beni. Kapıyı üstüme kilitleyip çıkıp gidiyordu. Aniden ishal oluyorum, aniden kusuyorum. Hiçbir şeyim yoktu benim. Beni tamamıyla zehirlemiş, kafamı uyuşturmuş. Bir çocuk haline getirmiş beni" şeklinde konuştu.

 

ÇAY VE KREMAYA KADAR HER ŞEYİ ÇALMIŞ

Kaçan eşinin evde ne varsa çalıp götürdüğünü ifade eden Cennet D., "Şimdi boşanmak için mahkemeye verdim. Boşanacağım. Ama o kadının kocasıyla bir şey bilmemişiz. Tapuları da çalmış gitmiş. Bu evi ben kaza yaptım ve kaza paramla yaptırdım. Her şeyi çalmış, evde eline ne geçtiyse çalmış. Tapuları, altınları götürmüş. Çaya kadar alınır mı? Kahveye kadar, kremaya kadar hepsini almış gitmiş. Seni gece öldüreceğim diye beni tehdit ediyor. Dün beni aradı seni öldüreceğim dedi. Bir de avukat buldum elinde ne var ne yok hepsini alacağım diyor" dedi.

Kocasından şikayetçi olduğunu belirten Cennet D., durumu polise bildirdiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142