Peker'den son dakika paylaşımları

Peker'den son dakika paylaşımları
banner206

Gün boyu kendisinden ses seda çıkmayan Sedat Peker'den son dakika paylaşımları art arda geldi. Peker yaptığı son dakika paylaşımlarıyla gözaltına alındığı haberlerini rafa kaldırmış oldu.

Son olarak cumartesi günü bazı paylaşımlarda bulunan ve neredeyse her pazar yeni videolar ile gündeme bomba gibi düşen organize suçlar örgütü üyesi Sedat Peker, pazarı pazartesiye bağlayan gecenin ilk dakikalarında paylaşımda bulunarak gözaltına alındığı haberlerinin asılsız olduğunu ifade etti.

Sedat Peker paylaşımlarında şunları söyledi;

1-Kıymetli dostlarım, öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk. 

2-Şahsım hakkında herhangi bir Interpol kararı olmadığı için, tüm herkes gibi ülkelerinde misafir olarak bulunduğumu söylediler. Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler, hepimizin bildiği gibi.

3-Ülkeden ayrılmamda veya ülkede kalmamda herhangi bir sorunun olmadığını da bana ilettiler. Aydınlık Gazetesi’nde yazan SAT timlerinin ve MİT timlerinin yaptığı operasyonla yakalandığım asla doğru değildir.

4-Zaten ben uluslararası hukuka göre aranan bir kişi değilim. Bu sebeple yüce devletimizin bana resmi bir operasyon düzenleyebilmesi de mümkün değildir. Her normal insana davrandıkları gibi bana da kibar bir şekilde davrandılar.

5-süslü sülü, benim ahiretliğim, derin mehmet, pelikancılar, ve diğer zevatın tamamı; bizde söz namus. Eğer ölmez sağ kalırsak, bu hikayeyi tamamlamaktan geri durmayacağız.

6-Tabi ki bu süre zarfında gereği eğer yapılmazsa, yapmayanlarla ilgili söyleyecek sözlerimiz de elbet olacaktır. Beni sevdiği için dua edenlere, beni sevmediğinden dolayı sadece çocuklarıma ve aileme iyi dilek dileyenlere tüm kalbimle teşekkür ederim. BİR UMUTTUR YAŞAMAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142