Sıfır 70'li kredi desteği geliyor...

Sıfır 70'li kredi desteği geliyor...
banner206
banner279

Cumhurbaşkanı Akşam Duyurdu, 0.70 Faizli Borç Kapatma Kredisi Verilecek. Bankalarda olan tüm ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları için yeni bir kampanya başlıyor. İşte detaylar.

Son dakika haberi olarak, kamu ve katılım bankaları üzerinden 0.70 faizli veya 0.70 kar payı oranlarıyla kredi verilecek. Cumhurbaşkanı bankalara talimat verdikten sonra, kamu ve katılım bankaları kolları sıvadı. Eylül ayı itibariyle, bankalardan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyenlere hemen destek ödemeleri yapılacak. Son dakika haberi olarak verilecek bu kredilerde sizlere uygun faizlerle kredi imkanı sağlanacak. Son dakika haberine göre sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları için ve en yüksek 20000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapılacak. 20000 TL alacak kişiler geri ödemesini ise 6 ay ertelemeli ve 30 ay vadeli yapabilecekler. 

Ziraat Bankası 0.70 Faizle Borç Kapatma Kredisine Başlayacak

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, kampanyayı başlatacak ilk bankalardan olacak. Bankadan işlem yapacak kişiler, 0.70 faiz oranı ile bu kredileri 20.000 TL'ye kadar alacaklar. Bankanın henüz kredi şartları belli olmasa da kendi politikalarına göre onay vereceği belli oluyor. Banka TC vatandaşı olan ve 21 yaşından büyük olan kişilere, sigortası olması durumunda onay verecek. Emekli olan kişilerde bu kredileri kullanabilecekler. Diğer bankalardaki tüm kredi ve kart borçlarınızı Ziraat Bankası 0.70 faizli kredi ile kapatabileceksiniz. Ziraat Bankası 0.70 faizli kredilerde müşterilerine internet üzerinden başvuru imkanı da sunacak. Kredi değerlendirmesi hesabınıza göre yapılacak ve onay alırsanız SMS ile bildirileceksiniz. 

İlginizi Çekebilir

PTT'den devlet destekli 8.610 TL ödeme için son günler! 0-15 yaş çocuğu olanlara online başvuru halinde veriliyor!

PTT'den devlet destekli 8.610 TL ödeme için son günler! 0-15 yaş çocuğu olanlara online başvuru halinde veriliyor!

Vakıfbank ve Halkbank'ta 0.70 Kredi Verecek

Diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. Eylül ayı gibi başlayacağı düşünülen bu kampanyada, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden tüm banka borçlarınızı kapatacak 20 bin TL kredi başvurusu yapabileceksiniz. Vakıfbank veya Halkbank üzerinden internet sitesine girerek başvuru bırakabileceksiniz. 20.000 TL üzerinde borç kapatma kredisi alacaksanız, bankanın kendi uyguladığı faiz oranları ile işlem yapabileceksiniz. İlan365

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2021, 01:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

YALAN HABER YAPMAYIN

Sedat yüksel
Sedat yüksel - 1 yıl Önce

20.000 tl üzeri ihtiyaç kredisi faiz oranı ne kadar

SIRADAKİ HABER

banner142