ŞUSKİ çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

ŞUSKİ çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
banner206

Kent genelinde ve kırsalda altyapı hizmetlerini aralıksız sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, 7/24 saat sahada teknik ekibiyle altyapı eksikliklerini yerinde tespit ediyor ve gerekli hizmetleri Şanlıurfalılarla buluşturuyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları doğrultusunda ŞUSKİ Genel Müdürlüğü koordinesinde yapılan tespit çalışmaları ile hem merkezde hem de kırsal mahallelerde vatandaşların talebi dinlenerek gerekli altyapı çalışmaları yapılıyor.

BALIKLIGÖL DEVLET HASTANESİ ALTYAPISI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, pandemi sürecinde özellikle sağlık kuruluşlarında oluşabilecek altyapı sorunlarına anında müdahalelerde bulunarak çözümler üretmeye devam ediyor.

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün talimatlarıyla içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde özellikle sağlık kuruluşlarında oluşabilecek bakım, onarım ve arıza taleplerine anında çözüm bulmaya devam ediyor.

ŞUSKİ İçme Suyu ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri son olarak Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde yaşanan altyapı sorununa müdahale etti. Ekipler altyapıda eskiyen ve deforme olan sistemi sil baştan yenileyerek uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerle çalışmaları hızlı bir şekilde tamamladı.

BAŞHEKİM YARDIMCISI AYDIN'DAN BAŞKAN BEYAZGÜL'E TEŞEKKÜR

Yapılan çalışmaları değerlendiren Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı İsa Aydın, "Altyapımız çok eski olduğu için sıkıntı yaşıyorduk. Eski bir tesisatın olması nedeniyle son zamanlarda sıkıntımız daha da arttı. Talebimizi Büyükşehir Belediyemize ilettik. Sağolsunlar bu desteklerini bizlerden esirgemediler. En hızlı bir şekilde müdahalede bulundular. Kanalizasyon, atık su ve yağmur su hatlarını yeniden projelendirdiler ve hemen altyapıda çalışmalarına başladılar. Şuanda herhangi bir sorunumuz kalmadı. Bu anlamda bizlere desteklerini sunan Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'e ve tüm ekibine teşekkür ederiz" diye konuştu.

ŞUSKİ'NİN KIRSAL MAHALLELERDEKİ HİZMETLERİ DE HIZ KESMİYOR

ŞUSKİ ekipleri, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de altyapı hizmetlerini kesmiyor. Bu kapsamda ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Uslu ve ilgili teknik ekip, Eyyübiye İlçesi Sağlık kırsal mahallesinde yapımına başlanan ve hızlı bir şekilde devam eden yaklaşık 4 bin 500 metre kanalizasyon hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

Sağlık kırsal mahallesinde başlatılan ve kısa sürede çözüme kavuşacak olan altyapı çalışmalarından dolayı mahalle sakinleri ve mahalle muhtarı Halil Demir, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142