Urfa'da Müdür Çiçek'e veda gecesi

Urfa'da Müdür Çiçek'e veda gecesi
banner206
banner279

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü  görevini yürütürken Orman Genel Müdürlüğü emrine atanan Cevdet Çiçek için Şanlıurfa’da veda gecesi düzenlendi.

Orman Bölge Müdürlüğünün sosyal tesislerinde düzenlenen veda yemeğine Şanlıurfa Vali Yardımcımısı Metin ESEN, Orman Bölge Müdürü Mehmet Zeki BAYICI, Şanlıurfa Defterdarı Gülcan AKBIYIK, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin ARAS,Doğa Koruma Milli Parklar 15.Bölge Müdürü Ahmet Çörtük,Doğa Koruma Milli Parklar 3.Bölge Müdürü Hacı Ahmet ÇİÇEK,Şanlıurfa Tarım Kredi Koperatifleri Birliği Bölge Müdürü Aytaç ORKUN, Şanlıurfa Toç Bir-Sen Şube Başkanı Salih ŞITIL,Kahramanmaraş Öz Orman-iş Sendikası Şube Başkanı Latih ÇOBAN, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet TAŞAN,Ruşen UYANIKOĞLU ve Cesim KARADAĞ ile birlikte Şube Müdürleri ,İşletme Müdürleri ve Personel kadro katıldı. 

Programın açılış konuşmasını yapan Şanlıurfa Vali Yardımcısı Metin ESEN; “Orman Bölge Müdürü Cevdet ÇİÇEK ile ekip ruhu içinde güzel çalışmalarımız oldu. Kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Mehmet Zeki BAYICI , Orman Genel Müdürlüğü emrine atanan Cevdet ÇİÇEK'e görevinde başarılar diledi. Cevdet ÇİÇEK, görevi süresince çok güzel anılar ve çok güzel dostluklar biriktirdiğini kaydederek kendisi için düzenlenen veda gecesine katılanlara ayrı ayrı teşekkür etti. 

Veda töreni Cevdet ÇİÇEK’e  plaket ve hediye ardından geceye katılanlarla tek tek vedalaşmasının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142