Viranşehir Belediyesi takdir topladı

Viranşehir Belediyesi takdir topladı
banner206

Uzun bir eğitim maratonun ardından YKS sınavı başladı. Viranşehir Belediyesi YKS sınavında Öğrenci ve Velilere yardımcı olmak için Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı ile kriz masası oluşturdu.

Tüm ülkede olduğu gibi Viranşehir’de de öğrenci ve velileri sınav heyecanı sardı. Öğrencilerin ve velilerin bugünkü heyecanlarına ortak olan bir kurum da Viranşehir Belediyesi oldu.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) giren öğrenci ve onları okul bahçelerinde bekleyen velileri Viranşehir Belediyesi unutmadı.

Viranşehir  Belediye Başkanı Salih Ekinci  talimatları ile  Tüm Belediye ekipleri, Viranşehir  İlçesindeki sınav yapılan tüm okullara soğuk su ikramında bulundu.

Sıcak havada çocuklarını bekledikleri sürede kendilerine destek olan Viranşehir Belediyesi'ne teşekkür eden veliler, hizmetten duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, daha önce verdiği demeçlerde belediyenin tüm imkânları ile öğrencilerin hizmetinde olacağını ifade etmişti.

Başkan Ekinci, "Viranşehir gençlerimizin başarısı için  ne gerekiyorsa yapacağız." dedi.

 Sabah saatlerinde ise Belediye Başkan Yardımcısı Rağıp Yıldırım ve belediye kurum müdürleri Öğretmenevi önünde kurulan kriz masasında öğrencilerden gelen taleplere cevap verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
URFALI
URFALI - 1 yıl Önce

su dağıtarak mı büyük takdir toplamış.......

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142