Koronalı günlerde yılın düğünü

Koronalı günlerde yılın düğünü
banner206

Demirören Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş, Haliliye Belediyesi Basın Müdürü Müdürü Didem Açar yapılan nikah töreni ile dünya evine girdiler.

Covid19 salgının yoğun olduğu bu günlerde, tedbirlerin gevşemesiyle birlikte nikahlar kıyılmaya başlandı. Düğün ve nikahlarını ertleyen isimler arasında bulunan Demirören Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş ve Şanlıurfa merkez Haliliye ilçe Belediyesi Basın yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Didem Açar, bugün Gaziantep Şehit Kamil Nikah salonunda kıyılan resmi nikahla evlendiler.

7 yıl gibi bir süre Şanlıurfa'da da Demirören Haber Ajansı'nı temsil eden usta gazeteci Hasan Kırmızıtaş, attığı imza ile Didem Açar ile hayatını birleştirdi. 

Şehit Kamil İlçe Belediyesi nikah salonunda kıyılan nikahta çifte; Gaziantep Milletvekili Milletvekili Mehmet Erdoğan, Gaziantep üniversitesi Rektörü Ali Gür MHP İl Başkanı Muzaffer Çelik ,Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun, veFaruk Açar şahitlik yaptı. Kıyılan nikah sonrası sosyal mesafeli ve maskeli hatıra fotoğrafı çekildi. Çiftin yakınları ve akrabalarının da katıldığı nikah sonrası akşam yemeği yenilerek tören son buldu. 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020, 00:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142