Yıldız'dan mesaj geldi

.

Yıldız'dan mesaj geldi
banner206
 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Kadir Gecesinde insanların geçmiş günahların bağışlanacağı bir gece olduğunu söyledi.

AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.  Kadir Gecesinde Kur-anı Kerim’in indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu ve mübarek bir gece olduğunu ifade eden Yıldız, şunları kaydetti;

“Kadir Gecesi, kulun Allah’a yakın olduğu gecelerin en önemlisidir. Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V.), faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah’tan umarak bu geceyi güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermiştir. Bizlerde ülkemiz ve tüm dünya insanlığı için, endişe, ümitsizlik ve acı veren, her türlü şiddet, terör ve savaşın sona ermesi, bunların yerine adalet, sevgi, barış ve hoşgörünün alması için dua edelim. Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşarak tövbelerinin kabul edilmesini ailemiz, milletimiz ve ülkemiz için güzelliklere vesile olmasını Cenab-ı Allah’dan niyaz ederim.” 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142