Bağlı, esnaf gezilerini sürdürdü

Bağlı, esnaf gezilerini sürdürdü
banner206

Ak Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Balıklıgöl civarında bulunan tarihi çarşılardaki esnafları ziyaret eden Prof. Dr. Bağlı, aşağı çarşı esnafından destek istedi.

AHMET KEMAL AYHAN 
Esnaf gezileri esnasında gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Prof. Dr. Mazhar Bağlı, “Ak Parti’ye ilginin yoğun olduğunu görünce gezilerimize moralli bir şekilde devam ediyoruz.” Dedi.

Şanlıurfa’nın şimdiden kararının verdiğini söyleyen Ak Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı; “2015 genel seçimlerinde Şanlıurfa ve Şanlıurfa halkı gerekeni sandıkta söyleyecektir. Bu açık ve net bir şekilde görülüyor zaten, esnaflarımızı geziyoruz, onlardan sorunlarını dinliyoruz ve Ak Parti’ye ilginin ne kadar olduğunu gözlerimizle görüyoruz.

Bu halk, bu insanlar hangi partinin ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Bu ülke Ak Parti iktidara geldikten sonra büyümeye, gelişmeye başladı. 2015 seçimleri de Türkiye’nin en önemli seçimidir, o yüzden Türkiye halkı ve Şanlıurfa halkı gerekeni sandıkta yapacaktır.” Şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2015, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142