Fakıbaba ayrıldı...

Fakıbaba ayrıldı...
banner206

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın, AK Parti Milletvekillerinin bulunduğu Whatsapp grubundan ayrıldığı öğrenildi. Ak Partili Vekillerin WhatsApp gurubundan çıkan  Fakıbaba'nın Ak Partiden istifa etmesede fiilen ipleri kopardı.

Partisinin grup toplantıları ve meclis genel kurul oturumlarına katılmayan Fakıbaba'nın mecliste ki odasına da uzun süredir geldiği yok. Fakıbaba son iki yıldır seçim bölgesi Şanlıurfa'ya neredeyse hiç gelmediği biliniyor. 
Geçtiğimiz şubat ayında AK Parti’den istifa ettiği gündeme gelen Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, daha sonra AK Parti Genel Merkezi ve bazı milletvekillerinin devreye girmesi ile bu kararından vazgeçmişti. Zaman zaman Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Şanlıurfa’daki atamalara da tepki gösteren Fakıbaba’nın, AK Parti ile iplerini tamamen kopardığı iddia ediliyor. Hatta Fakıbaba’nın son olarak AK Partili milletvekillerinin bulunduğu Whatsapp grubundan da ayrıldığı öğrenildi.  

 SİYASETE DEVAM EDECEK Mİ?

Daha önceden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Şanlıurfa Belediye Başkanlığı görevlerini de yürütmüş olan Fakıbaba’nın bundan sonra siyasete devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Fakıbaba’nın adı, Şanlıurfa kamuoyunda sık sık muhalefet partilerine de katılacağı yönünde de konuşuluyor. Bu arada Fakıbaba’nın şubat ayında "Bazen bütün izlerin birbirine karışması, bardağı taşıran son damla olur..." yaptığı paylaşımın ardından istifa dilekçesini yazdığı ve notere onaylattığı belirtilmişti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
M Beyaz
M Beyaz - 1 ay Önce

Valla hic merak etmiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142