Gündemi değerlendirdiler..

Gündemi değerlendirdiler..
banner206
banner279

22 Mayıs’ta yapılacak olan Ak Parti’nin olağanüstü kongresi öncesinde, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül gündemi ve merak edilen soruları yanıtladı.

Ak Parti İl Başkanlığına düzenlenen toplantıya Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile gazeteciler katıldı.

Burada bir açıklama yapan Başkan Beyazgül, “Partimiz, 22 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacaktır. Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti'nin Genel Başkanlığını yürüttüğü bu süreç içerisinde Parti'nin daha ileriye gitmesi, AK Parti'nin ilkelerinin daha çok pekişmesi, çeşitli politikalarımızın güncellenmesi için son derece önemli son derece kıymetli çalışmalara imza atmıştır.” Dedi.

Sözlerini sürdüren Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Bu bir bayrak yarışıdır, Genel Başkanımız Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede yeni Genel Başkanımıza devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde Sayın Genel Başkanımız, Genel Başkan ve Başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara İmza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımızda aynı çalışmaları gayretle ve basiretle sürdürecektir. AK Parti'nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır. Bu önemli makamların kıymetini ve değerini AK Parti kadroları çok iyi bilir. AK Parti kongreleri her zaman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve yine bütün AK Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena'da olacağız. Bu vesileyle kongremizin bütün AK Parti camiasına ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Seçilecek olan Genel Başkanımızla birlikte bu "Kutlu Yürüyüşe Devam' edeceğiz.” Diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2016, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142