Milletvekili Özcan'dan iddialı açıklama...

.

Milletvekili Özcan'dan iddialı açıklama...
banner206
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27.Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan Eyyübiye ilçesine bağlı Kırsal mahalleleri ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Kırsal mahallelerde ilgi ile karşılaşan Özcan, "İnsanlarımızın yüzünün güldüğünü görmek bizleri mutlu ediyor" dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Özcan Eyyübiye ilçesine bağlı Umuroba, Bulduk, Vergili ve Güzeller kırsal mahallelerini ziyaret etti. Halil Özcan Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini not aldı.

24 Haziran seçimlerinde bölge halkı ile başımız dik alnımız ak bir şekilde Türkiye ve Dünyaya net mesaj vereceklerinin altını çizen AK Aday Halil Özcan, "Eyyübiye Kırsalında bulunan mahallelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde bölge halkı gerçekten bizleri çok sıcak karşılıyor, insanımızın yüzünün güldüğü görmek bizleri de gerçekten mutlu ediyor. Köylerde ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımız ile sohbet ettiğimizde bizlere buraya kadar yorulmanıza gerçekten gerek yok oylarımızı zaten AK Partiye vereceğiz sizinle beraberiz Cumhurbaşkanımızın davasının farkındayız ve sonuna kadar da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partinin arkasındayız. Bizim bölgenin insanı sıcakkanlıdır hepsi birbirine yakındır, köy ziyaretlerimizde bizlere güler yüzle karşılayan tüm vatandaşlarımıza can gönülden teşekkür ediyorum ve Allah'ın izniyle 24 Haziran seçimlerinde bölge halkımız gereğini yerine getirerek inşallah başımız dik alnımız ak bir şekilde Türkiye ve Dünyaya net mesaj vermiş olacağız" şeklinde konuştu.

Mahalle muhtarları ise Halil Özcan ile birlikte sürekli istişare halinde olduklarını belirterek gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277