Flaş flaş flaş! Urfaspor Başkanı bulundu...

Flaş flaş flaş! Urfaspor Başkanı bulundu...
banner206

Şanlıurfaspor cephesinde bugün 3. kez tekrarlanan olağan kongrede nihayet başkan belli oldu. Şanlıurfasporun lige devam etmesi için BŞB Zeynel Abidin Beyazgül son bir kaç gün içinde verdiği destek sonucu liste oluşturuldu.

2. Ligde mücadele eden Şanlıurfaspor, maddi krizler nedeniyle sahipsiz kalmıştı. Son başkan ve yönetim üyelerinin istifa etmeleriyle birlikte sahipsiz kalan Şanlıurfaspor'a iş adamı Emin Yetim 'Takımın sahipsiz kalmasına gönlüm razı olmadı' diyerek tekrar başkan oldu. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli ve Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş ile bir kaç kez toplantılar gerçekleştirerek takımın durumunu değerlendirdiklerini ifade eden Emin Yetim olağan kongrede vermiş olduğu tek liste ile kulube sahip çıktı. 

Şanlıurfaspor Kulüp Tesislerinde yapılan olağan kongreye tek liste ile giren İş Adamı Emin Yetim tekrar başkan oldu.

Kongrede konuşan Başkan Emin Yetim, şunları söyledi;

"Şanlıurfaspor'un durumu ortada, geçtiğimiz dönem yine ben başkandım. Ciddi çalışmalarımız oldu. Takımı üst üste play-off'a taşıdık. Ne kadar başarılı olduğumuzun kanıtı son bir yıldır. Bu bir yıl içerisinde bizim dönemimizde takımı şampiyon yapabilmek için ciddi mücadele ettik. son dakikalarda yıkıldık. Gönül isterdi ki takımı bizim dönemimizde şampiyon olup üst lige çıkmaktı. Bizden sonraki dönemdeki arkadaşlar da mücadele ettiler, fakat gelinen nokta şuan da Şanlıurfaspor'un beyin ölümü gerçekleşmiş bir durumda. Bu sıkıntılı süreçte gönlümüz razı olmadı. tekrardan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli ve Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş toplanarak bir toplantı yaptık. Urfaspor'un kurtulması için elimizden gelen mücadeleyi yaptık ve yönetime talipli değildik, biz talipli olmadan geçmişten gelen yabancıların alacağı, transfer yasağının ortadan kaldırmak için çok ciddi başarılı işler elde ettik. Ondan sonra yönetime kimse sahip çıkmayınca tekrarlanan ikinci toplantıda memleketimiz için, ateşten gömleği giymek zorunda kaldık. Allah bizleri mahçup etmesin. Büyükşehir, ilçe belediye başkanlarımız ve Valimizin de desteğiyle transfer yasağının kalkması için mücadele edeceğiz. 

Emin Yetim Başkanlığındaki yeni liste ise şöyle;

Başkan: Emin Yetim

Yönetim:

Cihan Canbeyli

Said Kaya

Mehmet Emin Aslan

Ahmet Kaytan

Hacım İzol

Lokman Karahan

Arif Önkol

Reşit Karadağ

Ahmet Asoğlu

Ahmet Budak

Sami Öğe 

Reşat Uzun

Mehmet Giray Küçük

Kemal Polat

Abdulkadir Badıllı

İbrahim Demirkan

Mehmet Sert

Fikret Fidan

Vedat Yurum

Talat Beytemir

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142