MSK Urfa’nın hedefi 3. lig’e çıkmak

.

MSK Urfa’nın hedefi 3. lig’e çıkmak
banner206

2015-2016 sezonu Bayan Bölgesel Lig Grupları belli oldu. MSK Urfa Bayan Voleybol Takımının da mücadele edeceği lig, 44 gruptan oluştu.

Memleketçi Spor Kulübü Urfa Bayan Voleybol takımının da içinde bulunduğu toplamda 171 takımın müracaat ettiği yükselme maçlarında 38. Grupta mücadele edilecek. Ceylanpınar'da oynanacak tek devreli turnuva maçlarında MSK Urfa’nın rakipleri Ceylanpınar Anadolu Lisesi, Ceylanpınar Belediyesi ve Ceylanpınar Demir Spor oldu.

MSK Urfa Kulüp Başkan Gökhan Gökmen, yaptığı açıklamada "MSK Urfa şehrimizin önemli bir markası olma yolunda önemli adımlar atmaktadır. Daha önce söylediğimiz gibi takımlarımız Şanlıurfa'nın ulusal çapta reklamıma katkı sağlamaktadır. 2. Ligde mücadele eden bayan Basketbol takımından sonra Voleybol takımını da kurduk. Bölgesel ligde önümüzdeki hafta maçlara başlayacağız. Öncelikle bölgesel ligden çıkmak arzusundayız. Yaptığımız transferlerde bu doğrultuda oldu. 3. lige çıkmak gibi bir hedefimiz var. İnşallah takımımız bu sene bu hedefe ulaşacaktır" dedi.

Bu arada müsabakalar 18, 19 ve 20 Ocak’ta oynanacak. Gruplardan birinci çıkacak takımlar, Play-Off’a katılma hakkı elde edecekler. 11 Gruptan oluşacak Play-Off’ta grupları şampiyon bitiren takımlar 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacaklar.

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142