Viranşehir'de değişim sürüyor

Viranşehir'de değişim sürüyor
banner206

Viranşehir Belediyesi, karayollarında motifli ışıklandırma çalışması yaptı. Uluslararası İpekyolu, Demirci (Diyarbakır) yolu, Hastane Yolu ve Belediye yolunda yapılan çalışma ile ilçeye farklı bir estetik görüntü kazandırıldı.

İlçenin görünümüne önem veren Viranşehir Belediyesi, yol refüjlerinde bulunan direklere Ay Ayıldız motifli led ışıklı ışıklandırmalar taktı. Oldukça güzel bir görüntü elde edilen ledler sayesinde bölgenin çehresi değişti.

Yapılan çalışmanın hayırlı olması temennisinde bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kent estetiğinin yerleşim yerlerine katma değer sunduğunu söyledi.

Altyapı, üst yapı, sosyal-kültürel belediyecilik ve imar alanında büyük yatırımlar yaptıklarını dile getiren Ekinci, estetik olmadan bir çok çalışmanın ön plana çıkamayacağını dile getirdi.

Sanat ve sportif alanlarında da ilçeye ivme kazandırdıklarını kaydeden Başkan Ekinci:"İlçemiz konum itibari ile çok stratejik olan İpek Yolu üzerinde bulunuyor. Yeşillendirme ve temizlik çalışmalarına önem veriyoruz. Başta İpek Yolu olmak üzere merkezi geçiş yollarına estetik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Işıklı Led çalışması ilçemize değer kattı. "ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142