"AK Parti İçin Çıldırıyordum"

 Müziğe atılmadan önce Ak Parti Gençlik Kolları'nda olduğunu söyleyen İdo Tatlıses, "Babam zamanında başka partiden adayken ben AK Parti için çıldırıyordum" dedi.

Dokuz ay içinde üçüncü maxi single'ını çıkartan İdo Tatlıses Sabah'tan İlker Gezici'ye konuştu. Müziğe atılmadan önce Ak Parti Gençlik Kolları'nda olduğunu söyleyen İdo, 'Babanız milletvekili adayı olamadı, üzüldünüz mü?' sorusuna şöyle yanıt verdi: "Aday olmadığı için üzülmedim. Kendisinin de üzüldüğünü sanmıyorum. Aday olarak gösterilmemesinin sağlık durumuyla alakası yok. İlla ki bir bildikleri vardır. Belki tempodan dolayı yormak istemediler. Ama babam çok iyi. Allah'a şükür her şey çok iyi gidiyor. Biraz daha kalıp dönecek. Eğer aday olsaydı Urfa'da çok büyük oy alırdı."

 

"AK PARTİ İÇİN ÇILDIRIYORDUM"

İdo, "Siyasetle aranız nasıl" sorusu üzerine ise "Siyaset derin bir konu. Ben de çocukluğumdan beri siyasetle yakından ilgileniyorum. Babam zamanında başka parti adayıyken ben AK Parti için çıldırıyordum. Gençlik Kolları'ndaydım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşu beni çok etkiliyor. Kendisine hayranım. Karizması ve dünyayı etkileyen tavrıyla kendisinden etkilenmemek mümkün değil. Siyaseti onun sayesinde çok sevdim" diye konuştu.

 

İşte İdo Tatlıses ile yapılan röportajdan bi kesit;

-Kendinizi yakışıklı buluyor musunuz?

Aynalarla barışığım. Kimse beni yönlendirmiyor. İmaj konusunda da kendi isteğime göre hareket ediyorum. Bu imajı kimseye bakarak oluşturmadım. Kendime yakıştırdığımı giyiyorum. Modayı da takip etmiyorum. Modanın olduğuna da inanmıyorum. Takım elbise de giyiyorum, R&B tarzı da.

 

-Çapkın mısınız?

Her erkekte olduğu kadar bende de çapkınlık var. Genlerde de var biraz. (Gülüyor)

 

-Hiç aşık oldunuz mu?

Bilmiyorum ki... Aşık olmak nasıl bir şey onu bilmiyorum. Hiçbir kız için ağlamadım mesela.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142