Ekinci Viranşehir'de seferberlik ilan etti

Ekinci Viranşehir'de seferberlik ilan etti

Viranşehir belediye Başkanı Salih Ekinci Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Şancı  şuski Viranşehir sorumlusu Emin mızraklı  Belediye meclis üyeleri Eyüp Öztürk ve Vejdi  özkan ile birlikte Viranşehir'de bozulan ve yapılacak yollarda incelemelerde bulundu. 

Milli Eğitim Caddesi, Eğitim Kampüsünün olduğu Okullar Bölgesi, Yeni Mezarlık yolu ve mezarlığın içindeki bozulan yollarda da inceleme yapan  Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bu yolların en kısa zamanda onarılacağını kaydetti. 

Büyükşehir Belediyesi ile Viranşehir'e yatırım konusunda koordineli çalıştıklarını aktaran Başkan Ekinci ilçenin kalkınması için gayret gösterdiklerini vurguladı. Viranşehir belediyesinin ihtiyaçları doğrultusunda Fen işleri daire başkanlığının araç ve ekipmanlar ile Viranşehir'e çıkarma yaptıklarını vurgulayan Ekinci, ilçede çalışmaların aralıksız sürdüğünü aktardı. 


BAŞKAN EKİNCİ: MEMLEKETİN KALKINMASI İÇİN İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ
 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Sancının ilçedeki çalışmaları incelemesi ile ilgili konuşan Ekinci, memleketin kalkınmasına kim katkı yapıyorsa ona teşekkür ettiklerini bildirdi. 

Ekinci: "Çalışmaların koordineli olması  muhakkak önemli. Bir memleketin kalkınması için kurumların işbirliği çok önemli. Bunu ilçemizde başardık. Büyükşehir Belediyesi ile geliştirdiğimiz koordinasyon ile gücümüze güç kattık. Çalışmalarımız koordineli bir şekilde devam edecek. "ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142