TÜRKİYE'NİN EN ÜNLÜLERİ URFA'DA

TÜRKİYE'NİN EN ÜNLÜLERİ URFA'DA
banner206
 Düzenlenecek panel ve kültür geçişine katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Yıldız Sarayı Vakfı Başkanı, 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu öncülüğündeki çeşitli vakıf, dernek temsilcileri ile iş ve akademi hayatının aktif bayanlarından oluşan 32 kişilik heyet, Şanlıurfa Valiliği’ni ziyaret etti.

Karaköprü Kaymakamı ve Vali Vekili Ahmet Yıldız’ın Valilik makamında kabul ettiği Yıldız Sarayı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu, Yıldız Sarayı Vakfı’nın Türk milletine bırakılmış tarihi emaneti korumak amacıyla kurulduğunu ve bu tarihi emaneti korumanın büyük sorumluluğunu üstlendiğini belirtti. Vakıf olarak ülkemizin ve toplumun sosyal gelişimine her zaman duyarlılık gösterdiklerini dile getiren Karahan Uslu, düzenledikleri kültür gezisi kapsamında Şanlıurfa’ya geldiklerini belirterek, “Medeniyetlerin doğduğu şehir olan memleketim Şanlıurfa’da bulunmaktan dolayı mutluyuz. Bazı programlara katılmak ve kültür gezisi yapmak üzere Türkiye’nin önemli sivil toplum kuruluşları ve şirketlerini temsil eden  arkadaşlarımızla Şanlıurfa’ya geldik. Bizleri Şanlıurfa Valiliği’nde kabul eden Sayın Vali Vekilimiz Ahmet Yıldız beyefendiye şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Türkiye’nin önemli kültür hazinelerinden biri olan Yıldız Sarayı adını taşıyan vakfın başkanı ve beraberindeki heyeti Şanlıurfa’da görmekten duydukları memnuniyeti dile getiren Vali Vekili Ahmet Yıldız ise, ülkemizin ve toplumumuzun tarih bilincine sahip çıkan, sosyal sorumluluk anlayışı ile faaliyetler icra eden Yıldız Sarayı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kültür gezisine katılan bayanlar arasında, Epos7 Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Zafer Kozanoğlu, Pinko’dan Arzu Sabancı, Seven secret Turizm’den Ayşe Akarcalı, Eski Bakan Osman Akçal’ın eşi Banuhan Akçal, Zorlu Holding’ten Berrin Zorlu, Allergo İlaç’tan Esra Erandan, Miller Holding’ten Fatoş Mildon, Bozok Danışmanlıktan Feyza Bozok, Epos7 Üyesi Gaye Mataracı, GT Tekstilden Gülgün Tüzün, Mimarlar Meral Yazıcı, Nil Özbek ve Serihan Avcıoğlu, Avukat Nilhan Madenci, Gayrimenkul Danışmanı Sedef Baran, Ajia Otel Sahibi Serpil Sarıkatipoğlu, Prof. Dr. Yonca Gürol, Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Çebi’nin eşi Berna Çebi, Jolly Tur’dan Neylan Vardarlı, Mozaik Sanatçısı Meyçem Ezengin, Polisan Holding ceosu Erol Mizrahi’nin eşi Ece Mizrahi, İyilik için Sanat Derneğinden Sedef Artman ve Müge Var, İŞGYO Genel Müdürü eşi Nadire Teres, Manifesto Kurumsal İletişim Ceosu Selin Bozkurt, Medusa Restauran ve Hipnoz Otel Sahibi Handan Aral, Yıldız Sarayı Vakfı Başkan Yardımcısı Ayşe Ögüz, YSV Proje Sekreteri Banu Aydek, YSV Genel Sekreteri Zeynep Gül Uzunkaya yer alıyor.

Düzenlenecek panele katılmak üzere İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden Mehmet Alkan, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal bilgiler Fakültesinden Ahmet Kavas ile Beyoğlu Belediyesi’nden Ahmet Misbah Demircan da Şanlıurfa’ya geldi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142