Başarılı memurlar ödüllendirildi

.

Başarılı memurlar ödüllendirildi
banner206

 Viranşehir Kaymakamı Dr Huzeyfe Citer başarılı memurları ödüllendirdi.

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen ödül törenine Viranşehir Öğretmen Evi Müdürü Sinan Ateş, Yenişehir Ortaokulu Müdür Yardımcısı Çetin Gören, Yolveren İlkokulu Öğretmenleri Kübra Çetin ve Fatma Sağır ile Bahçelievler İmam Hatip Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Berat Sevinç katıldı.

Gösterdikleri gayretli çalışmadan ötürü memurlara teşekkür eden Kaymakam Citer, "Her ay fedakarca çalışma yaparak farkındalık oluşturan mesai arkadaşlarımızı davet ederek kendilerine teşekkür etme fırsatı buluyoruz. Geleceği fedakarlık yapan özverili çalışan arkadaşlarımızın alın teri inşa edecekti. Hangi alanda olursa olsun, özverili ve gayretli bir şekilde çalışma yapan mesai arkadaşlarımızın yanında olacak onlara her türlü desteği sunacağız" dedi. Yapılan ödüllendirmeyi çok anlamlı bulduklarını kaydeden Öğretmen Evi Müdürü Sinan Ateş, "Mülki idare amiri tarafından gayretli ve başarılı memurların araştırılarak tespit edilmesi ve bizzat Mülki İdare Amiri tarafından teşekkürle karşılanmasını çok önemli buluyoruz. Bu uygulamayı çok önemsiyoruz" diye konuştu.

Memurlarla yaptıkları çalışmalar için tek tek teşekkür eden Kaymakam Citer, memurlara başarı belgesi takdim etti. Yaklaşık bir saat süren ödüllendirme programının ardından Kaymakam Citer, memurlarla hatıra fotoğrafı çekti.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142